Wiadomości z Garwolina

Poseł PiS zapowiada wprowadzenie ustawy segregacyjnej

Dodano:
garwolin - Poseł PiS zapowiada wprowadzenie ustawy segregacyjnej

Poseł PiS Czesław Hoc napisał wczoraj na Twitterze, że planuje zgłoszenie poselskiego projektu ustawy, według którego zaszczepieni pracodawcy obsługujący zaszczepionych klientów unikną represji rządu, policji i sanepidu. Innymi słowy - rząd zmusi przedsiębiorców do kontrolowania szczepień klientów, a jeżeli się na to nie zgodzą, czekają ich ''obostrzenia''. Oprócz tego szef będzie mógł zmuszać pracowników do zaszczepienia.


''Przygotowujemy PROJEKT ustawy pozwalający przedsiębiorcom uniknąć negatywnych skutków epidemii, w tym masowych zakażeń pracowników i konieczności zamknięcia firmy. Dlatego chcemy im dać narzędzie do walki z niekontrolowanym wzrostem zakażeń'' - napisał na Twitterze poseł PiS Czesław Hoc.''Nasze rozwiązanie chroni zarówno pracodawcę jak i pracownika , dając pewne możliwości ale nie nakazując ich stosowania.
Zatem, proponujemy trzy komponenty:
- Pracodawca będzie mógł (nie musi!) poprosić pracownika o okazanie certyfikatu zaszczepienia (żadnych innych danych!).''


''Jeśli przedsiębiorca wykaże, że wszyscy pracownicy są zaszczepieni i będą obsługiwali zaszczepionych klientów – to firma mimo możliwych obostrzeń będzie zwolniona z limitów i restrykcji. Dzięki temu firma zachowa płynność działania a pracownik płynność wynagrodzenia.''


''Szef każdego podmiotu leczniczego będzie mógł (nie będzie musiał!) zdecydować o obowiązku zaszczepienia pracowników. Jeżeli pracownik nie podda się zaszczepieniu, będzie podlegał ograniczeniom wynikającym z Regulaminu danej jednostki podmiotu leczniczego.''


Wszystkie te propozycje Hoca w oczywisty sposób łamią prawo międzynarodowe, konstytucję i RODO, a mimo to PiS prze do takich zmian. Dla rządzących nie ma znaczenia, że wzorowo wyszczepione kraje jak: Singapur, Islandia, Korea Południowa, Irlandia, Wielka Brytania, Gibraltar, Nowa Zelandia i wiele innych zmagają się z rekordami zakażeń. Co więcej, w krajach takich jak np. Sungapur za wzrostem zakażeń poszedł też wzrost zgonów. Najważniejsze dla rządu jest to, by spełnić zobowiązanie przedstawione w MFW.  


https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-11-16/zaszczepili-93-proc-doroslych-mieszkancow-teraz-przywracaja-restrykcje/

Boże Narodzenie w Gibraltarze Odwołane!

https://www.standard.co.uk/news/world/christmas-cancelled-gibraltar-vaccinations-b966816.html

Amerykańskie CDC, Pfizer, WHO i nawet Bill Gates przyznali, że szczepionki nie zapobiegają transmisji wirusa, a mimo to wprowadza się paszporty covidowe, które zostaną z nami na zawsze i będą rozwijane o kolejne funkcje. Szef Pfizera Albert Bourla przyznał, że do normalnego życia powrócą tylko zaszczepieni. Władze Sydney w Australii, ale też w wielu innych regionach, powiadomiły swoich obywateli, że życie niezaszczepionych będzie ciężkie. To samo czeka Polaków. Szczepienie co rok/pół roku albo wykluczenie z życia.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

przecież to dyskryminacja (, #IP e0420c5ad6) Odpowiedz

i temu panu dziękujemy za posłowanie, i jak mam być tolerancyjny dla gejów czarnych, emigrantów jak pracodawca mnie może udupić za brak papierka

poseł Hoc (, #IP 66e687b51b) Odpowiedz

Panie redaktorze. Proszę o zainicjowanie wymiany zdań na temat odpłatności za pomoc na OIOM -ie dla specjalistów znających straszne następstwa szczepień. Można się przygotować do dyskusji nad tezą ja tam nie wiem, ale mówią że ...

smieciZwiejskiej (, #IP eff9d13b9a) Odpowiedz

https://www.youtube.com/watch?v=2u-rEh1nsvM ============================================= Mnie się trudno słucha głupot wypowiadanych poprawną polszczyzną, o tym jak to mamy dobrze, o panującym u nas cudownym Polskim ładzie i krainie mlekiem i miodem płynącej, a ludzie w przyśpieszonym tempie ubożeją. Na cholerę mi ich 13 i 14 jak równocześnie wszystko z dnia na dzień jest droższe. Po co dawać dopłaty do prądu i gazu?! może lepiej nie podnosić cen tych mediów, może lepiej nie wymyślać wciąż nowych podatków (mamy ich już ponad 40) . Tak już zadłużyli kraj, jak żaden rząd od po wojny, co zostawimy naszym następnym pokoleniom.... nic tylko długi i można o tym pięknie i poetyczne gadać, tylko że to mowa dziada do obrazu !

Jak walczyć z SEGREGACJĄ SANITARNĄ? Jak wygrać z NIELEGALNYMI obostrzeniami? – Anna Kubala (, #IP 1ce5bdb34f) Odpowiedz

https://www.youtube.com/watch?v=d1jQbUh1tME

szur bezmaseczkowy (, #IP a7cbdc1d5f) Odpowiedz

,,szczepienie,, tak ALE DLACZEGO ZA WSZELKIE KOMPIKACJE I POWIKŁĄNIA MAM JA BRAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ??? jaki jest cel faktyczny tego parcia na ,,wyszczepianie,, populacji BO ŻE NIE O ZDROWIE TU IDZIE TO JUŻ PEWNE. Wystarczy zacząć łączyć kropki.

bezmaseczkowy (, #IP 1b10ce2821) Odpowiedz

To bierz odpowiedzialność za powikłania i komplikacje jak się też nie zaszczepisz, a nie pójdziesz do publicznej służby zdrowia jak złapiesz Covida, lecz się prywatnie i w domu. Połącz sobie te kropki. Zachorowań dziennie ponad 20 000, zgonów ponad 200 dalej łączysz kropki? ja jestem zaszczepiony do tego jestem po covidzie, szczepionki mamy od roku a ty nadal w Covida nie wierzysz, naprawdę muszą ludzie umierać bo taki jak Ty mówisz im żeby łączyli kropki... Ręce opadają.

PRZECIEŻ NIEZASCZEPIENI PŁACA SKŁADKI (, #IP b8d1b6b10b) Odpowiedz

Zaszczepieni powinni płacić za szczepionki, leczenie niepożądanych odczynów poszczepiennych i zachorowanie naC19 po zaszczepieniu. Wtedy będzie uczciwie.

składki - nie ważne zdrowie i życie (, #IP 1b10ce2821) Odpowiedz

To pamiętaj też że zasiłek pogrzebowy jest marny. Ludzie dalej nie rozumieją że szczepionka nie chroni przez zakażeniem tylko chroni przed zgonem i ciężkimi powikłaniami, dzięki temu nie będzie się musiał człowiek leczyć latami (bo teraz się tyle czeka na specjalistów) a skoro niezaszczepieni też płacą składki to ok tylko jak umrą to szybko je przestaną płacić więc może i masz racje, nie szczepmy się.

Usługi Hade$S drewno lub popiół (, #IP 82ccf0670d) Odpowiedz

...zapewne zwiększą się zamówienia u producentów l i n NIE tylko dla gospodarki morskiej.

Niech się pisiory nie zdziwią (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

jak po najbliższych wyborach konfederacja zdobędzie więcej głosów niż oni. Sanitaryzmowi trzeba się zdecydowanie przeciwstawić wszelkimi sposobami.

segregacja ludzi (, #IP cdd0d66cdb) Odpowiedz

Należy się zastanowić, czy szczepienia chronią od zakażenia się Covid - 19? Czy zastosowane w poprzednim roku restrykcje przyniosły nam zmniejszenie zakażonych? Jeśli nasze społeczeństwo wyszczepi się w ok. 90% to problem zniknie? Czy ustawa zaproponowana przez posła Hoca jest sensowna?