Wiadomości z Garwolina

Kim jest mężczyzna, który porusza się czarnym mercedesem po Garwolinie

Dodano:
garwolin - Kim jest mężczyzna, który porusza się czarnym mercedesem po Garwolinie

Znów mężczyzna z czarnego mercedesa śledzi dzieci – informują Internauci. Miało nawet dojść do prób porwania. W mediach społecznościowych i na grupach w aplikacji Messenger rodzice z powiatu garwolińskiego ostrzegają się wzajemnie. Zdaniem naszej Czytelniczki, mężczyzna został dziś zatrzymany pod Szkołą Podstawową nr 2, potwierdziła policjantom, że to on śledził jej dzieci. Po chwili mężczyzny i policjantów już nie było. Tak dzisiejsze zatrzymanie podejrzanego relacjonuje Czytelniczka.


Mężczyzna w wieku około 50-60 lat porusza się czarnym mercedesem na terenie Garwolina i śledzi dzieci. Takie relacje w mediach społecznościowych przekazują sobie rodzice.
- Na ulicy pod moim domem na osiedlu Działki w Garwolinie bawiła się moja młodsza córka. Mężczyzna kierujący mercedesem na rejestracji PO zatrzymał się na chwilę przy niej i jej się przyjrzał.  Kiedy mnie zobaczył, odjechał. Miało to miejsce między 11.00 a 12.00 6 czerwca. Później starsza córka jeździła na rowerze z koleżanką. Mężczyzna wyjechał z bocznej ulicy, po czym dziewczynki weszły do sklepu a on za nimi. Wcześniej stał i czekał. Dzieci uciekły. Było to około godziny 16.00 – informuje Czytelniczka KG.

Sprawa została telefonicznie zgłoszona na policję.

Zdaniem Czytelniczki mężczyzna został dziś zatrzymany pod Szkołą Podstawową nr 2 w Garwolinie. Potwierdziła ona policjantom, że to on śledził jej dzieci.
- Dzisiaj, kiedy prowadziłam dzieci do szkoły, między 11.00 a 11.30,  zauważyłam tego mężczyznę i zadzwoniłam na policję. Przyjechały cztery radiowozy. Widziałam jak policjanci rozmawiali z tym mężczyzną. Długo go trzymali. Potwierdziłam im, że to on. Dzisiaj miał czapkę i okulary i był w żółtej koszulce. Wczoraj poruszał się bez czapki, stąd wiem, że jest łysy. Ma około 50-60 lat i jego twarz wygląda obrzydliwie – zeznaje Czytelniczka.

REKLAMA:


Nieoficjalnie wiadomo, że były już zgłoszenia na policję w tym roku na podejrzanego mężczyznę. Nieoficjalnie - dziś mężczyzna został zatrzymany i puszczony przez policjantów wolno. Nie jest to informacja od rzeczniczki. Rzeczniczka policji najwcześniej będzie mogła udzielić informacji od godziny 15.00.

- Boję się tego mężczyzny, bo on mnie widział – wyznaje Czytelniczka KG.

Mieszkańcy powiatu garwolińskiego przekazują sobie informacje o zdarzeniach jakie miały mieć miejsce z udziałem tajemniczego mężczyzny. Miało dochodzić do prób wciągnięcia dzieci do samochodu. Są to niepotwierdzone przez policję informacje.

Podobne zgłoszenia o tajemniczym mężczyźnie z mercedesa miały miejsce w 2019r.
Można na ten temat przeczytać TUTAJ i TUTAJ.

AKTUALIZACJA: 15.46:
- Dzisiaj zgłosiła się do nas kobieta, która opowiedziała, że 25 maja obok jej córki bardzo wolno przejeżdżał ciemny pojazd. Dziewczynka wystraszyła się i z tego powodu weszła na jedną z posesji. Nie słyszała, żeby mężczyzna siedzący w samochodzie coś do niej mówił – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

- Wczoraj natomiast jedna z mieszkanek Garwolina zadzwoniła na komendę informując, że obok jej domu powoli przemieszcza się czarny mercedes, którego kierowca rozgląda się po okolicy. Powiedziała też, że słyszała o tym, że tydzień wcześniej w okolicy pobliskiego szpitala ktoś próbował wciągnąć dziecko do pojazdu, dlatego prosi o przyjazd policjantów. Patrol policji skierowany na miejsce nie zastał wtedy tego pojazdu. Sprawdzaliśmy także dzisiaj, po kolejnym telefonie, który brzmiał podobnie. Policjanci zatrzymali wskazany przez zaniepokojonego rodzica podejrzany pojazd, jednak okazało się, że był to fałszywy alarm – dodaje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

- Wbrew pojawiającym się informacjom, nie było porwania ani próby porwania dziecka w Garwolinie. Wiadomość, która poważnie przestraszyła rodziców najmłodszych dzieci w mieście nie jest prawdziwa. Uspokajamy – ani w Garwolinie ani w innym mieście w naszym powiecie nie doszło do takiej sytuacji – dodaje rzecznik KPP w Garwolinie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

edek (, #IP f3e86cc000) Odpowiedz

zabłąkany emeryt, który dostał auto od bezdomnego szukał chrustu

Ciotka (, #IP e5f270839a) Odpowiedz

To wielebny Wojciech Przyjechał w odwiedziny..

Dzieci Muszą być BEZPIECZNE (, #IP 54eb8ae228) Odpowiedz

#saveTheChilren - niech go policja zatrzyma

Jola (, #IP ba8c24a6be) Odpowiedz

nie ktore baby maja zdecydowanie za duzo czasu wolnego

Farmazon (, #IP d57a5ff00b) Odpowiedz

3 lata se śmiga. Juz nie róbcie popeliny, czytelinikcza pierwsze co napisała do kurier garwolinski haha ;D

Dobrobyt (, #IP de7c7e2409) Odpowiedz

Kiedyś to jeździli czarnymi wołgami,a dziś proszę- Mercedes. A mówią że za PiS źle.

Realista. (, #IP 401d3e44db) Odpowiedz

Za moich czasów była czarna wołga i nikt sensacji nie robił.