KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Ciekawe tematy z Garwolina

DJ z Garwolina na internetowym viralu

Dodano:
garwolin - DJ z Garwolina na internetowym viralu

W dniach 6-8 września odbyło się Forum Ekonomiczne w Karpaczu. Wydarzenie oprócz oficjalnego charakteru miało też mniej oficjalną odsłonę. Viralem stał się taniec lewicowego działacza Piotra Szumlewicza na wieczornej imprezie. Muzykę serwował w tym czasie DJ Refresh z Garwolina.


Oprócz dyskusji z udziałem polityków, ekonomistów i dziennikarzy Forum Ekonomiczne w Karpaczu, które odbywało się w dniach 6-8 września, miało też mniej oficjalną odsłonę.

Viralem stał się taniec lewicowego działacza Piotra Szumlewicza na wieczornej imprezie. Muzykę serwował w tym czasie DJ Refresh z Garwolina. Wideo stało się bardzo popularne w sieci i korzystają z niego marketingowcy.XXXI Forum Ekonomiczne w dniach 6-8 września 2022 roku w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu
Organizowane od 1992 roku Forum Ekonomiczne co roku staje się gospodarczym i politycznym centrum wydarzeń. Konferencja ma charakter międzynarodowy. W tegorocznej edycji miało odbyć się ponad czterysta debat. Na agendzie spotkania znalazły się: m.in. bezpieczeństwo, energetyka czy polityka międzynarodowa.

Wydarzenie odbyło się dzięki Fundacji Instytut Studiów Wschodnich we współpracy z miastem Karpacz i województwem dolnośląskim

Hasło tegorocznej imprezy to: „Europa w obliczu nowych wyzwań”.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.