Wiadomości

Marzena Świeczak za Marię Perek?

Dodano:
garwolin - Marzena Świeczak za Marię Perek?

W lipcu ze stanowiska wiceburmistrza Garwolina ma odejść Maria Perek. Jej miejsce zajmie najprawdopodobniej Marzena Świeczak, radna miasta Garwolin i kandydatka na burmistrza.

Od pewnego czasu mówi się o zmianie na stanowisku wiceburmistrza Garwolina. Maria Perek z końcem lipca planuje odejść na emeryturę, a jej miejsce ma zająć Marzena Świeczak, radna miasta Garwolin.

- Nic mi na ten temat nie wiadomo
– mówi pytana o sprawę kandydatka na burmistrza Marzena Świeczak.

Również burmistrz Garwolina utrzymuje, że nic nie wie o zmianach na stanowisku wiceburmistrza. Pytany o odejście swojej zastępczyni i powołanie nowej wiceburmistrz, Tadeusz Mikulski odpowiada: -Jeszcze (Maria Perek) nie złożyła dokumentów. Nie wiem tego dokładnie. Nie chcę się wypowiadać na ten temat. Ja się do tego nie odnoszę.

Mniej tajemnicza jest sama Maria Perek.
- Planuję odejść na koniec lipca – mówi. Pytana o to czy wie, że jej miejsce ma zająć Marzena Świeczak odpowiada: - Myślę, że tak. To szefa sprawa kogo powoła na zastępcę. Nie chciałabym się za niego wypowiadać. Z tego co wiem akurat pani Marzena ma być kandydatem na burmistrza, więc dobrze będzie, jak trochę popracuje na stanowisku zastępcy i pozna te sprawy od podszewki. To są plany. Plany się mogą zmienić. Ja oficjalnego pisma do burmistrza jeszcze nie złożyłam, więc różnie to może być.

REKLAMA:


O sprawę zapytałem też dwie inne kandydatki na burmistrza.

- Nic nie wiem na ten temat i nie chciałabym tego komentować – mówi Urszula Zadrożna.

- Nie chciałabym tego komentować, bo ja zwłaszcza przed wyborami nie zajmuję się obsadzaniem stanowisk – mówiła podczas piątkowej konferencji prasowej Iwona Kurowska.  - Bardziej pochłaniają mnie kwestie programowe. Te sprawy, o których mówią mieszkańcy i które w naszym programie się znalazły, jak drogi i komunikacja szeroko pojęta i ta wewnątrz miasta i ta dookoła miasta, rodziny z małymi dziećmi i rodziny, które myślą o zamieszkaniu w Garwolinie. Myślimy tutaj o programie Mieszkanie Plus. Wiemy, że Garwolin nie złożył takiego wniosku, a my chcemy to zrobić – mówiła.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Ciekawe wybory...a może ktoś czwarty? (, #IP 266bff41e3) Odpowiedz

Zapowiada się ciekawa walka w stylu polskiej ligi piłkarskiej, a więc kilku równorzędnych kandydatów do tytułu ale żaden z nich nie wydaje się być idealnym kandydatem... Coś w stylu wyścigu żółwi i szczerze, to przy braku Mikulskiego przydałby się ktoś bardziej charyzmatyczny od prezentowanej trójki Pań (z całym szacunkiem do Pań kandydatek). Lokalni politycy, a może zatem ktoś czwarty do brydża???

Strażak Sam (, #IP 6b44536bb5) Odpowiedz

Podobno strazak S. się wybiera na wice i będzie trzepał kadry, bo bajzel w UM... no on akurat cos o tym powinien wiedzieć

Kampania się zaczęła (, #IP eb46b901d7) Odpowiedz

Robi się wesoło. Kampania będzie ciekawe i pełna różnych ciekawych zagrań.

bedok (, #IP b6ffefed73) Odpowiedz

Iwona burmistrzem i przetrzepanie w kadrach UM