reklama

Dobry występ zawodników MKS na zawodach w Suchedniowie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Dobry występ zawodników MKS na zawodach w Suchedniowie - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportW miniony weekend 3-4 czerwca 2017 w Suchedniowie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych, Żaków i Dzieci- Dzień Dziecka z Badmintonem. Na zawodach nie mogło zabraknąć rodzeństwa Ani i Tomasza Kotlarskich z MKS Garwolin.
reklama

Tomasz w kategorii U-11 był bezkonkurencyjny wygrywając w grze pojedynczej, jak i podwójnej w parze z Michałem Szemplińskim. Tomasz startował również w starszej kategorii U-13 lecz nie udało mu się odnieść takich wyników, jak w swojej kategorii wiekowej. Ania natomiast grała w kategorii U-13. W grze pojedynczej wygrała swoją grupę, by w fazie pucharowej w meczu o wejście do półfinału po zaciętym trzysetowym pojedynku ulec Juli Wójcik. Ostatecznie Ania uplasowała się na pozycji w przedziale 5-8.

To kolejny świetny występ rodzeństwa w tym sezonie. Klub dziękuje Miastu Garwolin za współfinansowanie, dzięki któremu możliwe są wyjazdy zawodników klubu na turnieje.

Gratulacje dla zawodników oraz trenera!@@@
zdjęcie: naszsuchedniow.blogspot.com/

reklama

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo