Kilka dni temu 10 lutego po godz. 23 policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach podczas patrolu na ulicy Lubelskiej zauważali młodego mężczyznę, którego zachowanie wzbudziło podejrzenie mundurowych.
@@@
- W trakcie sprawdzenia danych osobowych w systemach policyjnych okazało się, że 22-latek jest poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności przez Sąd Rejonowy w Siedlcach, ponieważ nie opłacił zaległej grzywny i miał trafić na 25 dni do więzienia. Podczas przeprowadzonej kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili przy nim szklany pojemnik ze zbryloną białą substancją. Kryształ poddano testowi. Okazało się, że jest to mefedron – informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.
22-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna wpłacił zaległą grzywnę, jednak teraz grozi mu jeszcze kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Policja zatrzymała poszukiwanego mężczyznę
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: KPP MP, opr. AS

reklama
Z GarwolinaPolicjanci z Maciejowic zatrzymali 22-latka poszukiwanego przez sąd do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. W jego ubraniu funkcjonariusze znaleźli mefedron. Mężczyzna opłacił zaległą grzywnę, jednak teraz za posiadanie narkotyków grozi mu jeszcze kara do 3 lat pozbawienia wolności.
reklama
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.