Ciekawe tematy z Garwolina

Marzena Świeczak zastępcą burmistrza od 1 sierpnia

Dodano:
garwolin - Marzena Świeczak zastępcą burmistrza od 1 sierpnia

Marzena Świeczak od 1 sierpnia obejmie funkcję zastępcy burmistrza Garwolina Tadeusza Mikulskiego. Wiceburmistrz Maria Perek złożyła rezygnację ze stanowiska z dniem 31 lipca.


O możliwych zmianach na stanowisku zastępcy burmistrza pisaliśmy już w maju (kliknij TUTAJ).
Marzena Świeczak ma wykształcenie wyższe (magister fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizacja sejsmologia, tytuł naukowy doktora nauk o Ziemi).

Jest radną VII kadencji Rady Miasta Garwolin, wiceprzewodniczącą Komisji Spraw Społecznych, inicjatorką programu Miejskich Grantów Oświatowych. Od 2009 roku jest nauczycielem matematyki w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Garwolinie i szkolnym koordynatorem lub uczestnik projektów edukacyjnych. Jest członkiem zespołu nauczycieli biorących udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym ERASMUS+. Współpracowała z Agencją Pracy Twórczej wydającą czasopismo dla nauczycieli “Inspiracje Nauczanki”. Pracowała również jako nauczyciel fizyki w KLO.

REKLAMA:


Marzena Świeczak jest kandydatką na stanowisko burmistrza Garwolina.
Więcej o Marzenie Świeczak i pozostałych kandydatkach na burmistrza Garwolina TUTAJ.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.